Life Members
Andover Borough |
Frank Walters Jr. | Ray Kunte |
Allen Heemer | Wesley D. Hendershot | |
Walter Mitchell | S. S. Willis | |
Earl McDavitt | F. W. Kilpatrick | |
David Horton | Ray Vorhies | |
Robert Cox | Albert Kymer | |
Charles Cornine | Chas. Compton | |
F. W. Kilpatrick, Sr. | Alfred Conrads (1963) | |
Floyd Hubert | P. Mooney (1967) | |
Walter Mooney, Jr. | Walt Kampka (1968) | |
Robert Mooney | Martin Snover (1968) | |
Jack Seeley | Jack Pack | |
Marcus L. Youmans | R. Crawn | |
John E. Seeley | Cliff Edwards | |
Raymond Vorris | Dick Burke | |
E. L. McPeek | Jeff Schick (1985) | |
Thomas Kent (1935) | Phil Insinga (1989) | |
Ralph Horton | Dale Long (1991) | |
Walter Mooney, Sr. | Harry Greenhalgh (1991) | |
Geo. E. Bradshaw | Frank Greenhalgh (1991) | |
Raymond C. Hubert | Ricky Blauvelt (1992) | |
Herbert Scott | Kevin Flatt (2000) | |
Jessica Casella (2016) | Brian Stang (2016) | |
Nicholas Santomartino (2018) | Sam Brothman (2022) |
Andover Township |
James Insinga (1963) | Ken Best (1991) |
James M. Insinga (1967) | Rick Melfi (1993) | |
Robert Sipley (1969) | Paul Barta (1994) | |
Tom Cassidy (1988) | Dave Penicaro (1994) | |
Barry Holland (1989) | Bill Beideman (1995) | |
Jim Doran (1990) | Carol Barta (1996) | |
Garry Scully (1991) | Steve Meshefsky (1997) | |
Ed Metzger | Luke Fortunato (2020) | |
Kyle Wilson (2021) |
Branchville |
A. Davenport | Robert Acker (1982) |
M. Hoos | Tom Cuneo (1982) | |
J.D. Reed | Jeff Lewis (1986) | |
G. Culver | Allen Wood, Jr. (1987) | |
Ralph Clifford | George Jones (1989) | |
T. Decker | Steve Jones (1990) | |
E. Hooey | Bill Kaufman, Jr. (1991) | |
C. Roy | Brian Geimer (1991) | |
N. Current | Jim Scheuer (1991) | |
A. Decker | Wesley Shelton (1992) | |
Frank Urban | Jeff Larsen (1993) | |
Harry Struble | Allen Wood Sr. (1994) | |
Clarence Wydner | Keith Whitehead (1996) | |
Everett Struble | Mike Little (1999) | |
Samuel Silverman | Jon Frato (2000) | |
D.McNeiley | Bill Gordon (2000) | |
V. Boglioli | Tony Frato, Sr. (2001) | |
C. C. Perry | Angel Bellis (2003) | |
Kenneth Howey | Jim McDonald (2003) | |
John Robson (1963) | Darren Caton (2004) | |
F. Bevans (1966) | Chris Fazio (2005) | |
Joseph Barthel (1967) | Will Dunn (2006) | |
Arthur House (1968) | Rick Sanderson (2006) | |
Ed Geimer (1969) | Rena Lambert (2008) | |
Russell Bellis (1970) | Ashley Pelt (2008) | |
Jerry Van Gorden (1974) | Russell Bellis (2009) | |
Joe Accetta (1974) | Kyle Whitehead (2013) | |
Al Davenport (1974) | Ashley (Delea) Frato (2014) | |
Justin Bellis (2015) | Richard Bubendorf (2016) | |
Ryan Hanshaw (2020) | Nick Osterhoudt (2020) | |
Samantha Fazio (2021) | Barry Norman (2022) |
Cranberry Lake / Byram Township | Raymond Vorhees | J. Reckenthaler |
Julius Hagelburg | E. Dowdell (1958) | |
C. Beers | Edwin S. McLaughlin (1963) | |
W. Foster | Merwyn "Butch" Lee (1985) | |
E. McCollum | Margaret "Meg" Seesselberg (1998) | |
Clifford Rushing |
Frankford Township |
John Conklin | D. Morris (1980) |
P. Worthington | Tom Courtright (1981) | |
R. Kymer | Ed Risdon (1983) | |
S. Zinner | Andy Retz (1984) | |
C. DeGroat | Robert Hill (1984) | |
A. Morris | Howard Drake (1984) | |
E. Casazza | Pete Van Stone (1987) | |
C. Van Ness | Don Miller (1990) | |
Grover Utter (1958) | Joe Lacopo (1991) | |
John Lawson (1958) | Mike Fox (1992) | |
Kenneth Utter (1962) | Joe Maurus (1993) | |
Robert Haney (1962) | Joe Pennino (1995) | |
John Lawson Jr. (1963) | Perry Mindo (1996) | |
Joseph Kabatra (1963) | Charles Carrigan (1997) | |
James Dale (1978) | Charles Konecke (2000) | |
Stanley Utter (1978) | Brian Lambert (2004) | |
Bob Bennett (1978) | Harry McLaren (2005) | |
Ed Drake (1978) | Scott Klosterhoff (2009) | |
Mike Terwilliger (1978) | Leigh-Anne Konecke (2010) | |
Ed Risdon Jr. (2011) |
Franklin |
J. Weeks | Wendle Manning (1974) |
J. Selmes | R. LaBance (1974) | |
George LaBance | John Doyle (1974) | |
D. Garrity | Gary Kovach (1977) | |
M. Flynn | Len Helmstetter (1977) | |
F. Nestor | R. Clark (1980) | |
E. Smith | C. Paddock (1981) | |
H. Fletcher | K. Koelhoffer (1982) | |
C. Norman | Jack Stoll (1983) | |
R. Osborne | Jim Raperto (1983) | |
L. Stanaback | Philip R. Crabb | |
Harry Osborne | Joe Hughes (1986) | |
Perry Moyse | Bob Thomas (1986) | |
W. Webb | Jim Williams (1986) | |
R. Jenson | G. Vellenkamp (1988) | |
J. Kovach | Wes Suckey (1989) | |
V. O. Walters | Dennis Harrington (1989) | |
John Morriss | Frank Karpowicz (1989) | |
Leo Osborne | J. Webb (1990) | |
Samuel Van Gorder (1935) | Don Struble (1992) | |
W. Romyns | Al Tatka (1992) | |
Earl Smith (1938) | C. Talmadge (1992) | |
Rutherford T. Layton | Fred Babcock (1993) | |
R. Sheldon | Brian Maness (1994) | |
Frank Strait | Joe Limon (1995) | |
Edw. DeLaney | Ken Shelton (1995) | |
Ralph Ball (1939) | James Carroll (1995) | |
W. Walters | Jim Nidelko (1998) | |
C. C. Rude | Jason Doyle (1999) | |
L. Helmstetter | Scott House (2000) | |
Joseph Zayacz | Kevin Karpowicz (2001) | |
Robert Carroll | Fred Babcock Jr. (2001) | |
Ralph Walters | Eric Bodle (2002) | |
D. E. Van Auken | Tom Swiss (2003) | |
Jas. Weeks (1950) | Charles Talmadge III (2005) | |
John Cottle (1962) | Jeff Snyder (2005) | |
Ralph B. Ball, Jr. (1963) | Chuck Hughes (2005) | |
Harold McGrath (1963) | Keith Garrison (2005) | |
Donald L. Kovach (1963) | Jim Fitzpatrick (2008 | |
Jos. Kabatra (1964) | Michael Raperto (2008) | |
D. Ramage (1965) | Chris Ross (2008) | |
J. Prtorich (1965) | Marcus Babcock (2008) | |
R. Limon (1965) | William Drum (2014) | |
J. Bazelwich (1965) | Troy Kays (2015) | |
Edward Mindlin (1967) | Michael Cole (2016) | |
Mike Coppolella (1968) | Khyle Conklin (2016) | |
Richard Durina (1969) | Eric Stahl (2016) | |
Pete Vaheley (1969) | Teddy Lang (2018) | |
Nestor Della Torre (1974) | Michael Petro (2019) | |
Kody Conklin (2020) | John Futcher III (2021) | |
Khyle Conklin (2021) | ||
Fredon Township |
John Richardson Jr. (1984) | Paul Hartung (1987) |
Lew Waer (1984) | Virgil Rome Jr. (2010) | |
Margaret "Peg" Waer (1986) | Carl Lazzaro (2012) | |
Peter DePalma (2016) | John Breece (2021) | |
Green Township |
Fred Martin (1950) | R. Vitz (1973)) |
Donald McMinn (1950) | W. Thompkins (1973) | |
Jack Van Aucken (1950) | P. Henry (1973) | |
Gerald Hendershot (1950) | L. Ferrari (1973) | |
Donald Freas (1950) | L. Jones (1974) | |
Russell Berger (1950) | Oscar Miller (1979) | |
Eugene Abel (1950) | Adrian VanderGroef (1981) | |
R. Dennis (1950) | Richard Decker (1982) | |
N. R. Puls (1950) | John Tietje (1987) | |
George Stang (1950) | Bill O'Keefe (1994) | |
Raymond Frantz (1962) | Watson Perigo (1994) | |
Ralph I. Shotwell (1965) | Dave Haummacher (1997) | |
R. Semanchek (1966) | Rich Porzilli (1997) | |
F. Seagraves (1966) | Mike Walker (2022) |
Hamburg |
E. Kimble | M. Zoon |
G. Neubauer | P. Nicolai | |
R. South | J. Courtright | |
L. Bennett | Ray Pavia (1969) | |
Clifford Clark (1946) | Charles McMickle (1969) | |
E. Moyse (1943) | August Vinhage (1970) | |
Ernest Delucca (1946) | Dean Sliker (1974) | |
Robert Allen (1945) | Larry Booth (1974) | |
W. Clark (1945) | Gary Winters (1974)) | |
George Neubauer (1946) | Don Hon (1979) | |
W. T. Sheldon | Don Decker (1979) | |
L. Vail | Sid Crum Jr. (1979) | |
M. Doland | Duane Holdsworth (1980) | |
W. Moyse | Don Towle (1982) | |
Alfred Fales | Dale Kays (1982) | |
D. W. Cassidy | Mike Elchin (1982) | |
Emmett Walton | Martin Zoon (1984) | |
Herbert Moyse | Gary Kays (1984) | |
R. L. Martenis | Rich Titsworth (1985) | |
E. W. Johnson | Gary Smith (1985) | |
Doc J. G. Coleman | Dan Crum (1986) | |
J. B. Peterson | Dick Padgett (1987) | |
Peter Kinney | Mike Schneider (1989) | |
T. D. Edsall Jr. | J. DeGraw (1989) | |
Earl Doland (1935) | S. Robertson (1989) | |
William Coleman | Paul DeMott (1990) | |
Sidney Slockbower | K. Decker (1990) | |
George Bierlis | Ed Brady (1992) | |
Frank Dixson (1939) | J. Bornley (1992) | |
G. C. Smith | T. Yukon (1992) | |
Van Edsall | Daniel Abbott (1994) | |
Ernest Conners | Ron Garrett (1995) | |
G.Banks | Kevin Decker (1995) | |
R. Van Gorder | Keith Suikenikoff (1995) | |
John Yanish | Scott Nicolai (1997) | |
Allan Tillson | William Wormuth (1998) | |
F. Uszenski | William Oehler (1998) | |
S. Crum | Daniel Shane (1998) | |
R. LaBarr (1958) | Bob Russell (2000) | |
Morris Decker (1958) | Cindy Scott (2003) | |
Donald S.Connor Sr. | Caleb Rude (2003) | |
R. T. Martenis | Angelo Cocchiaro (2003) | |
Jos. Cattalona (1963) | Scott Nicolai (2005) | |
Herbert Nicolai (1963) | James McCurry (2006) | |
Chester Serva (1969) | John Haig (2007) | |
Ted VanderWerf | Darren Flatt (2009) | |
R. Doland | James Raperto Jr. (2010) | |
J. Carr | Harold Decker (2012) | |
William Munkacsy (1965) | Charles Zweigle (2014) | |
T. Barczak | Michael Apostolik (2015) | |
Richard Padgett (2015) | Eric Bellanca (2016) | |
Charles Kazella (2017) | Jason Reardon (2022) | |
Patrick Lukcasco (2023) |
Hampton Township | Michael White (2002) | George Chattaway (2010) |
Frank Chirichella (2002) | Vee Rumsey (2015) | |
Terri DeFabritis (2003) | Thomas Brahs (2018) | |
Steve Goytil (2004) | David Gunderman Jr. (2021) | |
William Franicola (2021) | Abby Casario (2022) |
Hardyston Township |
Elbert Healy (1963) | Ed Zinck (1986) |
James Shaw (1967) | J. Van Horn (1988) | |
Robert Coulsen (1967) | F. Walker (1989) | |
Bill Manion (1974) | Bill Maness (1990) | |
Frank Walker (1977) | Bob Pres (1990) | |
Bill Hickerson (1977) | R. Lavelli (1992) | |
Bob Prochaska (1977) | Vern Romig (1997) | |
Leo O'Hara (1979) | Rich Sondervan (1997) | |
Bill Walsh (1980) | Joe Ionta (1997) | |
J. Giannone (1982) | Marty Osterhoudt (2001) | |
Terry Storms (1985) | Robert Favre (2004) | |
Adam Paz (2022) |
Highland Lakes | Jim Kensek (1990) | Emil Izzo (1997) |
Walt Sternberg (1990) | Anthony Wallace (1997) | |
Greg Bremer (1994) | Thomas J. Davis (1997) |
Hopatcong | Elmer Davidson (1952) | G. Jedlicka (1984) |
G. Schilling, Sr. | B. Kotchkowski (1985) | |
A. Garrigus | Neil Pastore (1986) | |
F. E. Perce | Joseph B. Sacco (1986) | |
Daniel McMickle | Jim Fransen (1987) | |
Charles O. Rafer | Pat Brooks (1987) | |
Peter Herman | P. Fisher (1988) | |
C. I. Davidson | Doug Prince (1989) | |
Geo. Schilling, Jr. | Pete Filak (1990) | |
Freeman Sutton | Bill Sutphen (1990) | |
Wilfred Rafer | Jim Pasquale (1991) | |
Harry Soffel | Dan Gardner (1992) | |
A. Sutton | Mike Sible (1992) | |
Herbert Weber | Jim Poland (1997) | |
Walter Baumgartner | Richard Cook (1998) | |
Jos. Garzinsky | Walt Schmidt (1999) | |
A. Kmec (1966) | Scott Inglis (2001) | |
Joe Jacobitt (1979) | Alan Glogovsky (2002) | |
Fred Oakes (1979) | Helene Graham (2004) | |
T. McGuire (1979) | Rob Tallekson (2006) | |
Don Bogardus, Jr. (1982) | Shaun Poland (2007) | |
Lou Ricca (1982) | Mike Swanson (2008) | |
R. Lang (1983) | Tom Brown (2010) | |
Frank Steinberg (1983) | Harry Walker (1965) | |
Kim Dubis (2011) | Louis Zichella (2014) | |
Henry Sardina (2014) | Wade Crowley (2014) | |
Tyler Ukleya (2015) | Scott McKenna (2018) | |
Eric Leahy (2021) | Esad "Steve" Kucevic (2021) | |
Bernie Kotchkowski (2022) | James Quinn (2022) |
Lafayette | L. Henderson | William Hunt (1974) |
P. Lanterman | B. Decker (1975) | |
Edward Struble (1947) | Fred Decker (1977) | |
Earl Huff | David Decker (1979) | |
LeRoy Post (1943) | Joe Baranchos (1979) | |
S. Stopp (1943) | John Nafziger (1982) | |
G. Demarest | John Demarest (1982) | |
E. Henderson | Roger Demarest (1986) | |
S. Belcher (1943) | Joe Gruver (1988) | |
H. Hazen | M. Tidaback (1988) | |
C. Plotts | Glenn Pettenger (1989) | |
W. Stanton | George Radcliffe (1991) | |
W. W. Price | Troy Pettenger (1991) | |
Floyd Tidaback | Jon Strowe (1994) | |
S. Stopp | Theresa Radcliffe (1995) | |
G. Sharpe | Joe Farischon (1997) | |
K. Little | Scott Maat (1997) | |
John Demarest | Ron Decker (1999) | |
Roy Sutton | John Blackford | |
Elvin Warner (1943) | Shawn Gruver (2001) | |
Robert Plotts (1962) | John Elzinga (2002) | |
Edw. Scott, Jr. (1963) | Joel Blackford (2002) | |
Richard Scott (1963) | Ray Semeraro (2003) | |
Wilbur Hunt (1956) | William Macko (2019) | |
William Plotts (1972) |
McAfee | I. Olsen (1973) | Joe Rockwell (1990) |
John Dow (1978) | H. Granata (1990) | |
Herb Courtright (1978) | George Olsen (1994) | |
William "Bud" Decker (1979) | Bud Braitsch (1994) | |
Jim Fountain (1979) | Carmen Del Verde (1995) | |
Bob Keppler (1979) | Kelly Courtright (1997) | |
Chris Christensen (1987) | Bill Freeland (1998) | |
Elmer Brown (1981) | Bill George (2001) | |
Joe Anthony (1981) | Doug Vince (2001) | |
Bill Pearson (1982) | Robin Williamson (2004) | |
Mark Adams (1982) | Rich Dalrymple (2005) | |
Vic Petrara (1983) | Shawn Lamoureaux (2006) | |
Ted Decker (1990) | George Ross (2006) | |
Charles Dalrymple (2018) |
Montague Township | Margaret "Peggy" Coss (1993) | Earl Hotalen (2003) |
Ryan Riegel (2010) | Jesse Brace-Revak (2014) | |
Sue Schweyer (2015) | William Dickson (2022) |
Newton | R. Pipher | C. Carey |
I. J. Kerns | W. Savacool (1958) | |
D. Smith | Morton D. Stickles | |
Charles E. Steels | Robert Aumick (1969) | |
Horton Riegels | James L. Bunnell | |
William G. Dunn | Edward Hall | |
Ray LaBar (1946) | William Dunn | |
Earl Bell (1949) | James Mills (1970) | |
Clinton Pullis | Charles Thom (1970) | |
James Banghart | Don Weiss (1970) | |
I. Corsen | Charles Grimm (1935) | |
Eston Bell | Chester Stackhouse (1935) | |
Clarence Hazen | James Woods (1935) | |
Walter Poyer | I. J. Kern | |
George Drake | Jacob Grimm (1935) | |
Levi Harris (1935) | Jack Blauvelt | |
Arthur L. Wilcox | William Fehr | |
Kenneth Smith | Carl Musser | |
Ernest Harris | Art Scheron (1977) | |
J. Hagaman | Gary Cooper (1979) | |
H. Harris (1958) | Fred Gouger (1979) | |
D. Lance | Bob Heater (1980) | |
Nicholas Gallo | Bill Teets, Sr. (1980) | |
Dick Horsefield (1974) | Ed Zukowski (1981) | |
Jim Ford (1974) | Bob McDermott (1982) | |
Everitt Bailey | Mike Streeter (1982) | |
Andrew DeVore | George Burd (1984) | |
Floyd Howell (1950) | Herb Richards (1985) | |
C. Truesdell | Ed Hefter (1985) | |
Raymond Smith | Ray Brunt (1986) | |
Arthur Cosner Sr. | Bill Bender (1988) | |
John Cosner | Jamie McCarty (1989) | |
Lawrence Miller | Chris Blauvelt (1989) | |
George Mitten | Charlie Goarcke (1991) | |
Arthur Cosner | Bob Teets (1991) | |
Walter Green | Pete Kays (1992) | |
Charles Compton | Jay Phlegar (1992) | |
George Drew | Robert Caffrey (1992) | |
Frank Nichols | Gary Pelt (1994) | |
Moses Ackerson | Leo McHale (1994) | |
Fred Nichols | Ron Kubala (1995) | |
Floyd Cosner | Guy Masi (1997) | |
Walter Hough | Charlie Kampka (1998) | |
George O. Eagles | Paul Havens (1998) | |
Ira Schoonover | Fred Iliff (1999) | |
Gilbert Cosner | Dave Gunderman (2000) | |
George Skipp | Frank Grzegowzewski (2000) | |
H. Hooey | Paul Van Eckhoven (2001) | |
P. Miller (1958) | Jim Issler (2003) | |
Fred Belcher | Mike Teets (2003) | |
Ralph Drew | Charlie McLagan (2003) | |
J. Longcore | Brian Fox (2005) | |
B. White | Mike Alvarez (2005) | |
R. DeGroat (1950) | Bill Bailey (2006) | |
S. Hough | Scott Verkon (2006) | |
J. Scabet | Jean Bond (2008) | |
W. Shotwell | Joseph C. Inga | |
V. LaBarr (1943) | Jason Miller (2010) | |
Austin S. McConnell | Father John J. Quinlan (2010) | |
J. Linn Lewis | Anthony Razzano (2017) | |
Jacob Herman | Mike Razzano (2017) | |
A. J. McConnell | Josh LeMasson (2019) | |
James Jones | Anthony Perigo (2021) | |
Robert Caton (2022) | Peter Naumowicz (2022) |
Ogdensburg | Ed Landay (1949) | Pete McAdele (1973) |
R. Willis | Bob Hardy (1974) | |
R. Bierle | Ed Castimore (1974) | |
Clarence Dolan (1947) | Dave Dolan (1974) | |
Clyde Landay (1950) | John Frank (1977) | |
George Richards (1950) | Dan Scheuer (1979) | |
E. Mackerly (1949) | Rich Predmore (1980) | |
William Lozaw | Don Hooey (1980) | |
J. Geydosek | Bill Bodle (1981) | |
M. Smith | Robert Search (1982) | |
H. Peacock | Rick Keslo (1982) | |
Harold Wells | Bill Gangarcik (1982) | |
H. Slaught | Bill Washer Jr. (1982) | |
Clarence E. Chamberlain | Bob Washer (1984) | |
James C. Hyde | Bob Armstrong (1985) | |
P. A. Chorney | Jamie Wottle (1985) | |
Thomas Sparnon | Tom Washer (1985) | |
R. J. Bolitho | Ken Smith (1987) | |
E. Willis | Evan Jones (1988) | |
C. A. Newman | Bill Pierce (1989) | |
John Moyse | Charles Gauston (1989) | |
Andrew Chorney | Lou Wottle (1990) | |
Wilfred Washer (1935) | Tom Horuzy (1991) | |
William Ramage | Bob Lawlor 1991) | |
John Rowe | Minard Houghtaling (1993) | |
Grant Rome | Stephen Kasisky (1994) | |
J. Keslo | Mike Franek (1994) | |
R. Devine | Don Covert (1994) | |
M. Yanis, Jr. | Jim Western (1994) | |
J. P. Dolan | Jim Dunlap (1996) | |
Harry Slack (1939) | John Johnston (1997) | |
Edward Chamberlain | Bill Guild (1997) | |
W. G. Bailey | Jim Heston (1998) | |
Fred Jones, Jr. (1963) | Mike Sheehan (1998) | |
Leighton Washer (1963) | Mark Batty (2000) | |
Robert H. Hardy (1965) | Guido Gencarelli (2000) | |
Richard Keslo (1963) | Rich Lozier (2003) | |
Ronald Search (1963) | Dennis Wottle (2006) | |
James Duke (1965) | Bob Washer (2006) | |
A. Wright (1965) | Carolyn Sugar (2009) | |
J. Lozier (1966) | Christopher Smith (2009) | |
T. Hyde (1966) | Corey Houghtaling (2010) | |
William Storms (1967) | Jeff Wottle (2010) | |
Joseph Concoy (1969) | William Washer III (2012) | |
Duane Blabeney (1970) | Matthew Washer (2015) | |
Robert Lawlor (1971) | William Allen 4th (2021) | |
Robert M. Paiva (1972) | Roy Trumper (2021) | |
Earl Hornyak (2022) | Alec Chubay (2022) |
Pochuck Valley | Ed Kantenwein (1966) | Kevin Flotard (1992) |
Fred Reimer (1968) | Rich Milewski (1995) | |
Leo South (1971) | Tim Myslinski (1997) | |
Nat Compton (1979) | Darren Gable (1997) | |
Eric Dippel (1982) | Marla Milewski (1998) | |
David Mulder (1984) | Jim Sheridan (2001) | |
Rich Tintle (1984) | Dwight Landrud (2002) | |
Ed Lasko (1985) | Dave Mulder (2005) | |
Robert Stormes (1990) | Marc Cosh (2007) | |
Ed Higgins (1990) | Will Reinhardt (2008) | |
Dave Mulder Jr. (1990) | John Cosh (2009) | |
Dave Dykhouse (1991) | Brian Enering (2015) | |
Harold Lott | Terri Vander Hey (2018) | |
Greg Cacace (2019) | Chris Breitenbach (2019) |
Sandyston Township | A. Wing | |
Cheryl (Rome) Delea Thom (1993) | Shane Houghtaling (2013) | |
Barbara Hamler (1997) | Richard Haskins (2019) | |
Alan Delea (1999) | ||
Stanhope |
E. Willis | Leon Hammer (1964) |
Charles Leavy (1945) | Charlie Leavy (1965) | |
Hans Milander (1945) | W. Mailander (1966) | |
Harry Leavy | T. Donald Drake (1980) | |
C. Kunkel | Rick Furginelli (1981) | |
William Green | Dave Hoyt (1981) | |
Kenneth Cope | Bob Flynn (1983) | |
N. Markow | Jeff Jozowski (1987) | |
Frank Hulse | Rich Stevens (1988) | |
N. A. Woodruff | Gary Prudone (1989) | |
J.Rarick | Jim Gailums (1989) | |
Sanford Spencer | Jim Law (1989) | |
Andrew Best | Jim Fluke (1990) | |
Roy Lantz | J. Ohneck (1991) | |
Roy Sherer | Eric Sweeney (1992) | |
Harold E. Rowen | R. Kishpaugh (1992) | |
O. A. McPeek | Bob Schellhammer (1993) | |
Adam Stankosh (1935) | Matt Handy (2001) | |
Fred Shay | Ray Wexler (2004) | |
George Arndt | Mike Donahue, Sr. (2009) | |
R. E. Depew | Alan Bookspan (2010) | |
Eric Erd (2010) | Edward J. Frenenski (2010) | |
Mark Bernabei (2013) | Matthew Erd (2013) | |
Jen Johnson (2013) | John Dimino (2016) | |
Brian Whitehead (2018) | Frank Whitehead (2019) | |
Sparta |
W. Pichett | Joseph Goble |
G. Crissey | William Castimore (1935) | |
H. Goble | Mike McConnell | |
W. Ford (1949) | W. Rome | |
D. Bataille | W. P. Wright (1961) | |
G. Castimore | R. Fowler | |
L. Slack | N. Juckett | |
K. Mills (1943) | R. Horsefield | |
Floyd Decker (1946) | Edw. Goble (1945) | |
John Jennings | Wm. Eppler (1950) | |
F. Mills | John Dunn (1968) | |
T. Wills | Ken Southard (1968) | |
V. Goble | James Hubbard (1968) | |
Halsey Goble | William Castimore (1968) | |
A. Earl | W. P. Wright (1968) | |
J. Pierce | George Hackett (1969) | |
J. Scudder (1943) | Kenneth Bennett (1969) | |
L. Hammell | Gene Kish (1970) | |
F. Carpenter | Curt Kullman (1988) | |
Marius Bataille | Thomas McIntyre (1992) | |
Marshal Earl | Thomas Rider (2002) | |
H. M. Mendell | Andrew J. Morgan (1982) | |
Kenneth Mills (1950) |
Stillwater |
Clint Roy (1976) |
Bob Wehrenberg (1995) |
Dave Van Gorden (1976) | Anthony Sugar (1997) | |
Andy Jorgensen (1976) | Bob Wolffe (1997) | |
Hud Roe (1979) | Eric Pfunke (1997) | |
Les Shauger (1981) | Jim Pavone (1998) | |
Art Klein (1981) | Ed Chamberlain (2001) | |
John Klein (1982) | Joe Sugar (2001) | |
Terry Klein (1982) | Mike Sugar (2001) | |
Jeff Gaul (1982) | Jen Cole (2004) | |
Dave Dalling (1985) | Justin Francomaccaro (2005) | |
Walt Van Kirk (1985) | Walter Michalski (2005) | |
B. Gardner (1985) | Bill Selis (2006) | |
Rich Derbyshire (1992) | Debbie Pfunke (2007) | |
Bob Scrudato (1992) | Dave Van Gorden (2007) | |
Steven Sugar (2019) | ||
Sussex |
Luke Scesca | George Armstrong (1968) |
R. Kinney | M. DeGroat (1970) | |
J. Morris | Tom Stuart (1971) | |
W. E. Morrison | Dennis Armstrong (1971) | |
James E. Stanton | George Martin (1971) | |
John E. Stickney | Joseph M. Klecha (1974) | |
T. Edsall (1949) | Jim Logan (1975) | |
G. Green | Jack Skellenger | |
G. Davenport (1948) | George Owen (1979) | |
J. McCluskey (1949) | Herman "Hype" Clouse (1980) | |
R. Huffman | Walter Storms (1983) | |
L. Van Riper | Craig Coykendall (1983) | |
N. Doland | Bob Dougherty (1983) | |
O. Henderson | Charles "Mike" Conklin (1984) | |
Charles Miller | Grant Rome (1986) | |
H. Youmans | Robert Regavich (1986) | |
W. D. Wilson | David Rome (1986) | |
Thomas Trudgeon | Louis Cecchini (1987) | |
R. Wieman | Floyd Southard (1987) | |
A. Kinney | Paul Grau (1989) | |
William Space (1943) | Louis V. Cecchini (1989) | |
H. H. Bahney | John Rome (1990) | |
C. Pellett | David Tichnor (1990) | |
A. Whitmore | Michael Clark (1992) | |
Raymond Knapp | William Crane (1993) | |
A. H. Crabb | Peter Duivenvoorde (1994) | |
Carl Becker | Robert Stormes Jr. (1995) | |
Charles Williams | Richard Vander Ploeg (1996) | |
Harry E. Wills | Richard Crowell (1996) | |
Samuel Peacock | Jake Little (1997) | |
Sylvester Williams (1935) | Alfred "Tater" Van Gorden (2001) | |
Arthur Brown | Craig Hough (2003) | |
Siegfried Ray | Daniel Stoll (2004) | |
Charles Draper | Jason Swarts (2008) | |
M. Keesler | Mary Muys (2009) | |
J. Mann | Andy Boutilette (2009) | |
H. Longcore | Harrison Thompson (2011) | |
R. Henderson (1958) | Shane Swarts (2011) | |
R. Crawn (1958) | Colleen Little (2012) | |
Richard Riker | Gary Roemer (2012) | |
Donald Walters | Robert Holowach (2014) | |
Harold Yeomans (1943) | Dan Vanderberg (2015) | |
Harry Wells | Billy Suchoski (2015) | |
Henry Havens | John Georgevich (2015) | |
Joseph Klecha (1962) | Ellen Rome (2017) | |
Frank Ferguson (1962) | Owen Clark (2018) | |
Allen Van Gelder (1963) | Carla Crawn (2020) | |
William Van Tassel (1964) | Austin Crawn (2021) | |
Stanley Case (1965) | ||
Bruce Frech (1965) | ||
B. Dunstan (1966) | ||
George Clark Jr. (1968) |
Swartswood |
Stan Koslowski (1983) | Jeff Morris (1996) |
Vinny Kornmeyer (1992) | Anthony Ashley (2002) | |
Ed Bem (1992) |
Vernon |
H. Garling | B. Rickey (1965) |
L. Houghtaling | William Maul (1966) | |
J. LaBarr (1950) | L. Farber (1966) | |
H. Schmick (1950) | Alan Nagle (1983) | |
E. Snook | Chuck Lozier (1984) | |
J. Garlinghouse | Joe Crane (1984) | |
Robert Stormes | Gerry Osterhoudt (1986) | |
William Benner | Wayne Clark (1986) | |
H. McPeek | Bob Farber (1988) | |
Rodger Storms | Pat Keats Jr. (1988) | |
H. Masker | Art Sinfield (1989) | |
E. Paddock | John Bissell (1992) | |
W. South | Bob Winter (1993) | |
F. Decker | Kathy Winter (1994) | |
O. Faber | John Auberger (1995) | |
H. Drew | Howie Lozier (1997) | |
F. Parker | Karl Dehardt (2000) | |
C. McPeek | Charles "Bucky" Ross (2011) | |
W. Hewatt (1958) | Heather Gensinger (2012) | |
Ralph Ackerson | Mike Taylor (2012) | |
Edward Wolverton (1962) | Brian Rivers (2013) | |
Harry Vance (1962) | Tim Baldwin (2015) | |
Layton Bergman (1964) | Kyle Taylor (2020) | |
Everitt Lauster (1965) | Brian Kovacik (2021) |
Wantage |
S. Hill | Robert Hill (1979) |
G. Rome | Steve Raye (1982) | |
R. Ayers | Robert Pluymers (1985) | |
W. Vander Heuvel | Nick Feenstra (1985) | |
George Van Syckle | Dean Slate (1992) | |
L. Hurlburt | Larry Bono (1994) | |
Robert DeGroat (1962) | Ben Cosh (1999) | |
Frances DeVries (1962) | Alfred Kinney (2002) | |
Andrew Pullis (1964) | Joe Dupont (2003) | |
Stanley Keesler (1966) | Justin Vander Groef (2004) | |
William Frank (1966) | ||
Lewis Price (1960) | ||
B. Lateer (1974) | ||
E. Gould (1964) | ||
Martin Little (1978) |